Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Zawady Ełckie

Zawady Ełckie, warmińsko-mazurskie

  • 890 000 zł
  • 137 m²
  • 6 496,35 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Sielic...

Skontaktuj się

Dom Zawady Ełckie

Zawady Ełckie, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

890 000 zł

137 m²

6 496,35 zł/m²

Dom Zawady Ełckie

Zaktualizowane: 16 maja 2026

890 000 zł 137 m² 6 496,35 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 100 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2010

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 100 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2010

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (6 496,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 137 m², 4 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2010
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 1 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (6 m²)
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, bidet, z oknem
  • Media: prąd, siła; ogrzewanie: własne, kominek – rozprowadzenie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1100m2 zabudowana domem mieszkalnym, całorocznym, o pow. użytkowej 102m2 oraz budynkiem dla gości o pow. 35m2, w którym jest angielka, wędzarnia, kominek, zestaw wypoczynkowy, słowem wszystko by poczuć urok do prostego życia . Budynek ten ma tylko jedno pomieszczenie i ma charakter wypoczynkowego pokoju. Wystrój surowy, męski taki odpowiedni dla wieczornego drinka i głośnych rozmów. Odrębny, więc wygodny dla pozostałych mieszkańców. (...)

Agent

Magdalena Sielicka

501 820...

501 820 514

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości